3. Geleneksel Eğitim Kampı

      Öğretmenlerin eğitimler doğrultusunda, çocukların ve yetişkinlerin planlama, mantık yürütme, mantıksal çıkarımda bulunma, strateji geliştirme, sıra dışı düşünme, dikkat ve konsantrasyon, görsel uzamsal düşünme, hafıza ve bellek alanlarında gelişim sağlayan ve bununla birlikte sabır-sebat, yenilgiyi hazmetme, kararlılık ve karar verme konularında, öğrencilere ve ailelerine rehberlik edebilme üzere Aile Sosyal İl Müdürlüğü’ ne bağlı olarak görev yapan tüm eğitmenler için 23-29 Ocak tarihinde Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Yaşam Boyu Eğitimi Destekleme Derneği işbirliği ile 3. Geleneksel Eğitim Kampı Ankara/Kızılcahamam’ da gerçekleştirilecektir.
Yapılacak çalışmalar kurumunuza bağlı olarak görev yapan il genelindeki eğitmenler için düzenlenecektir. Eğitim süresince Drama, Zekâ Oyunları, Hızlı Okuma, Oyun Terapisi, Öğrenci Koçluğu, Montessori eğitimleri verilecektir.  Kurs bitiminde başarılı olan adaylara Akademi Eğitim Danışmanlık onaylı Uluslararası Geçerli Akredite olmuş Cardcert sertifikası verilecektir. Eğitimler gönüllülük esasına bağlıdır.
     
    Eğitimlerimiz, daha önce Ankara/Kızılcahamam (2 Kış Kampı),Ankara(3), Elazığ(3 eğitim), Iğdır(2 eğitim), Aydın, İzmit, Van, Antalya, Aydın/Kuşadası (3 eğitim-Yaz Kampı), Aydın/Didim(Yaz Kampı), Bodrum/Turgutreis (Yaz Kampı), Uşak, Çanakkale, Gaziantep, Diyarbakır, Malatya, Kayseri, İstanbul(5 eğitim), Erzurum(3), Samsun, Ağrı(5), Trabzon, Şanlıurfa, Adana, Sivas, Kırşehir illerinde başarıyla uygulanmıştır.
       
       İlgilenen adaylar her türlü detaylı bilgi için, 05321133209 no’lu telefondan BÜŞRA AYDEMİR’ e ve 05321323007 no’lu telefondan AYŞENUR ÇIBIK’ a veya  akademiegitim25@gmail.com, adresine mail yoluyla ulaşabilirler. 


KIŞ KAMPI EĞİTİM TAKVİMİ
26-27-28-29 OCAK EĞİTİMLERİ
 DRAMA 1.KUR EĞİTİMİ
 ZEKA OYUNLARI EĞİTİMİ
 MONTESSORİ
 ÖĞRENCİ KOÇLUĞU
29-30-31 OCAK-01 ŞUBAT EĞİTİMLERİ
 DRAMA 2.KUR EĞİTİMİ
 ZEKA OYUNLARI EĞİTİMİ
 ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİ
 OYUN TERAPİSİ


Sonraki Sayfa: 2016/1 EKPSS/KURA ile Engelli Kamu Personeli Yerleştirme: Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadrolarına Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması

Önceki Sayfa : ASDEP Mülakat Sonuçları