Sayın Valimiz, Yaşlılarımız ve Çocuklarımızla Bayramlaştı

Valimiz Sayın Özdemir Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak, Maide Bolel Huzurevinde yaşlılarımzla ve Çocuk Evleri Sitesi’nde çocuklarımızla bayramlaştı.
 
Ramazan Bayramı münasebetiyle ilk olarak Maide Bolel Huzurevimizde yaşlılarımızla bayramlaşan Sayın Valimiz  ve eşi, huzurevi sakinleriyle bir süre sohbet ederek, dilek ve temennileri dinledi.   
 
Daha sonra Çocuk Evleri Sitesi’nde çocuklarla bayramlaşan Sayın Valimiz ve eşi, çocuklara bayram harçlığı ve çeşitli hediyeler verdi.
 
Bayramların; insanların birbirini hatırladığı, gönüllerin alındığı takdirde manasına uygun yaşanabileceğini ifade eden Sayın Valimiz,  “Bayramın manasına uygun olarak dost, akraba ve komşularımızı, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etmeli, kimsesiz çocuklarımızın, engelli ve yaşlılarımızın yüzlerini güldürmeli, ihtiyaç sahiplerine yardım elimizi uzatmalı ve onların gönüllerini almalıyız.” dedi.
 
Sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberlik için bayramların mükemmel bir fırsat olduğunu kaydedenSayın Valimiz, bayramları yardımlaşmaya vesile olan özel günler olarak nitelendirdi.


 

Sonraki Sayfa: Gelecekleri Tehlikeye Atılan Çocuklarımız Aynı Zamanda Bu Ülkenin Kaybedilen Potansiyeli Anlamına Gelmektedir

Önceki Sayfa : Huzurevlerinde Kalan Yaşlılarımız ile Babalar Günü