Sayın Valimizden Annelerimize Ziyaret

Sayın Valimiz Özdemir ÇAKACAK ve eşi Hanımefendi Kevser ÇAKACAK, Halis Toprak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan anneleri ziyaret ederek ‘Anneler Günü’nü kutladı.
Sayın Valimiz ve eşi, huzurevinde kalan annelerle bir araya geldi. Annelerin ellerini öpen Sayın Valimiz ve eşi, ‘Anneler Günü’nü münasebetiyle huzurevindeki annelere çiçek verdi.
 
Bu anlamlı günde huzurevinde kalan annelerin ‘Anneler Günü’nü kutlamak istediklerini dile getiren Sayın Valimiz, sohbet esnasında, ”Eli öpülesi annelerimizin bizlerden tek istedikleri sevgi, saygı ve hürmettir.Değeri hiçbir zenginlikle ölçülemeyen, yeri hiçbir zaman doldurulamayan başımızın tacı olan, bizlerden tek beklentileri ilgi ve sevgi olan annelerimize verebileceğimiz en büyük armağan, her fırsatta sevgimizi ve saygımızı sunarak emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, bizlerden gurur duymalarını sağlamaktır.” dedi.
 
Bulunduğumuz mevki ve makamları annelerimize borçlu olduğumuzu bildiren Sayın Valimiz, ”Annelerimizin hayır dualarını almak önemlidir. Karşılıksız sevginin ve şefkatin timsali, evlatlarını akıllarından ve yüreklerinden bir an dahi çıkartmayan, bizleri dünyaya getiren, hayatımız boyunca en büyük destekçimiz, her yaşta ilk sığındığımız limandır annelerimiz.” şeklinde konuştu.
 
Huzurevinde kalan annelerin boş zamanlarında yaptığı resim sergisini de gezen Sayın Valimiz ve eşi, daha sonra Halis Toprak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nden ayrıldı.


Sonraki Sayfa: Anneler Günü Kahvaltısı

Önceki Sayfa : Biz Büyük Bir Aileyiz